Chcę mieć szczuplejszy brzuch. Co mi pomoże?

Mam 159 cm wzrostu, ważę 46 kg i mam 12 lat. Mam codziennie wf i biegamy na rozgrzewce, gramy w piłkę nożną. Jeszcze przed wakacjami miałam brzuch prosty jak decha, a teraz trochę mi urósł:( A to przez wakacje, nie wiem, jak on ma mi zejść, codziennie kręcę hula-hopem. Proszę pomóżcie!

Witam serdecznie,

Twoje BMI wynosi 18,2 i wskazuje na 50 centyl na siatkach centylowych, co oznacza, że Twoja masa ciała jest idealna. Nie odchudzaj się zatem, ponieważ w Twoim wieku jest to niewskazane i mogłoby zaburzyć Twój rozwój.

Teraz powinnaś odżywiać się zdrowo i być aktywna fizycznie - to najlepszy sposób na zachowanie zgrabnej sylwetki oraz zdrowia.

Brzuch wyszczuplisz dzięki specjalnym ćwiczeniom na mięśnie brzucha, np. popularnym ,,brzuszkom". Na efekty trzeba będzie jednak poczekać, więc uzbrój się w cierpliwość i ćwicz regularnie.

Dodatkowe rady znajdziesz tutaj:
http://abczdrowie.pl/sposoby-na-plaski-brzuch

Pozdrawiam