Chemioterapia przy nowotworze szpiku i schizofrenii

Witam, to tak w skrócie przedstawie sytuacje... Moja mama coruje na nowotwór szpiku, były podejmowane różne różne rodzaje chemii (te które są możliwe w połączeniu ze schizofrenią)... Od paru 2 miesięcy jeździmy do centrum onkologii i wracamy z kwitkiem do szpitala(na przetoczenie)- wyniki badań krwi są słabe, podwyższona hemoglobina itp. Dzisiaj mama została wypisana ze szpitala i dostała skierowanie do hematologa.. Nie wiemy co robić, dzisiaj usłyszałam że hematolog nie przyjmuje.. co robić????

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proponuję poszukać hematologa w Białej Podlaskiej, nawet prywatnie.

Witam , wypowiedź jest trochę trudna do zrozumienia! Proponuję jednak , zgodnie z zaleceniem, zgłosić się do hematologa , który przyjmuje najwcześniej!!! z.żurawski