Choroba Franklina a chemioterapia

U mojego meza 62 lata stwierdzono chorobe Franklina bierze chemie chcialabym sie dowiedziec więcej na temat tej choroby. Jakie są rokowania?Czy stwierdzono przypadki tej choroby w Polsce.

Opis zająłby całą stronę , ale dużo dokładnych informacji z publikacjami specjalistów Np. p.prof. Zembali znajdzie Pani w internecie wystukując tylko "choroba Franklina' , a tak w ogóle - to szczegółowych informacji i odpowiedzi na wszystkie Pani pytania winien udzielić lekarz prowadzący zż