Ciało tłuszczowe grasicy z węzłami chłonnymi

WYNIK ! (CIAG DALSZY) Ponadto luzem w tym samym pojemniku fragment tarczycy o średnicy 1cm bez utkania nowotworu . Dwa węzły chłonne obecne przy cieśni tarczycy oraz jeden drobny węzeł chłonny przy lewym płacie tarczycy - bez przezutu raka (0/3). (B-F) 3. Materiał opisany "ciało tłuszczowe grasicy z węzłami chłonnymi".Fragment tkanki tłuszczowej z dwoma drobnymi węzłami chłonnymi - bez przezutu raka (0/2). (G) Prosze o wytlumaczniee, czy bedzie jodo terapia , rokowanie . Pozdrawiam!

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety podany opis to tylko fragment wyniku, co właściwie wyklucza możliwość jednoznacznej odpowiedzi na zadane pytania. W celu uzyskania szczegółowych informacji koniecznie proszę skonsultować się z lekarzem, który zlecił wykonanie badania histopatologicznego. Proszę nie zwlekać z wizytą.