Cin 2 a oczekiwanie na zabieg konizacji szyjki macicy

Dzień dobry. Mam37 lat. Panie doktorze po wyniku złej cytologi poddałam się zabiegowi pobrania wycinków i łyżeczkowania , okazało się że wynik też nie jest dobry Wykazał cin 2. Pod koniec czerwca jestem umówiona na zabieg kanizacji szyjki czy to jest jedyna metoda powrotu do zdrowia?, od kilku dni boli mnie brzuch w dolnych częściach od wczoraj stosuję lek iladian żeby zapobiec jakiemuś zapaleniu czy dobrze robię i czy ból brzucha to normalne przy tej chorobie ? bardzo proszę o poradę

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.