Co jest powodem bólu głowy i zaburzeń widzenia?

Dzień dobry, mam 21lat boli mnie głowa, oczy szczególnie wieczorami, gorzej widze, mam taki zaśnieżony obraz, co bardzo mnie denerwuje do tego wzrok jest taki jakby bardziej czujny, wyłapuje każdy ruch, pojawiają się czarne punkty krótkie strasznie mnie stresują boje się tego.. okulista wszystko ok, mała wada mały astygmatyzm, wieczory i ciemne tła są szczególni ciężkie w ciągu dnia mogę nawet o tym zapomnieć .. problemy ze snem, niepokój i leki boje się usnąć ale boje się tez otworzyć oczy aby nie widzieć tych mroczków.. neurolog w badaniu wszystko ok, zapisał witaminy i magnez, suplementuje się jestem troszkę spokojniejsza ale nic więcej wszystkie objawy pozostają niezmienne..

Dużo wskazuje na zaburzenia nerwicowe, lekowe spadek nastroju, bezsenność !
Trudno ocenić bez badania ; Jaki ogólny stan zdrowia, praca, dom,
Jaki nastrój ???
wskazana pełna konsultacja neurologiczna
Pozdrawiam i zapraszam