Co jest powodem bólu głowy od 2 tygodni?

Witam, gdzieś od około dwoch tygodni mam częste bóle głowy okolice czoła, bolą rownież oczy, czasami mam wrażenie, ze mam mdłości, cieżko powiedziec. Myslałem, ze to przez małą ilość wody w organizmie, ostatnio pije 1,5l wody dziennie wiec raczej to nie to. Bóle raz są raz ich nie ma. dzieje sie tak kilka razy na dobę. Zaczynam sie poważnie martwic. aktualnie jestem zagranicą i nie wiem czy wracać do kraju i iść do lekarza. pozdrawiam.

Witam!
Ból głowy jest częstym objawem i może mieć szereg różnych przyczyn. Może być spowodowany napięciem nerwowym tzw. ból głowy napięciowy. Może być także spowodowany nadmiarem lub niedoborem różnych składników w pożywieniu, wzrostem lub spadkiem ciśnienia krwi i wieloma innymi przyczynami. Jeżeli nie może Pan skorzystać z pomocy lekarskiej to doraźnie może Pan przyjąć jakiś dostępny lek lekko uspokajający. Ale ostrożnie - nie nadużywać!
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.