Co jest powodem opuchnięcia ciała u osoby po cc?

Witam, Bardzo proszę o poradę. Jestem 3,5 miesiąca po cięciu cesarskim a moje ciało nadal wyglada jak balon. W 8 miesiącu ciazy bardzo spuchłam / musiałam rozciąć obrączkę, kostki miałam szerokości kolan. Dodatkowo miałam bardzo wysoki poziom d- dimerow ( 10- krotnie, przyjmowałam zastrzyki) Po urodzeniu córeczki waga spadła o 9 kg, zostało mi jeszcze 6 kg. Czuje jednak ze jestem spuchnięta nadal( zwłaszcza ramiona, brzuch, stopy, dłonie ) Piję conajmniej 2 litry wody dziennie, pije napr z pokrzywy, mniszka lekarskiego, ćwiczę 3 razy w tygodniu. Często wstaje rano bardzo spuchnięta ( wachania między waga rano a wieczorem to 2-3 kg, a teoretycznie wieczorem powinnam ważyć więcej) robiłam nadania hormonów i wszystko jest w normie Proszę o informacje do jakiego specjalisty powinnam udać się z tym problemem. Z góry bardzo dziękuje za pomoc

Lek. Michał Lenard

Sugeruję na początek udać się do lekarza rodzinnego, który Panią zbada i w razie konieczności skieruje do specjalisty. Pozdrawiam!