Dlaczego doszło do opuchnięcia ciała?

Jestem anorektyczka od ponad 12 lat, było już tragicznie bo ważyłam 28 kg przy wzroście 168 cm, później zaczęłam jeść i waga ssie utrzymywała na poziomie 37 kg, od miesiąca mam jakiś napad i pochłaniam masę jedzenia w tym potrafię zjeść 3 paczki chipsów. Bardzo moje ciało spuchło , waga pokazuje prawie 50 kg, opuchlizna ta bardzo boli, mam duży brzuch, nogi, piersi nawet pod pachami mnie boli, czy jest szansa na to że ta opuchlizna zejdzie jeśli zacznę jeść tak jak wcześniej czyli lekkostrawne i znacznie mnie ?

Wymaga Pani pilnej konsultacji z psychiatrą w celu opanowania zaburzeń odżywiania. Ponadto proszę skonsultować się z lekarzem POZ lub specjalistą chorób wewnętrznych w celu ustalenia podłoża uogólnionych obrzęków. Do najczęstszych przyczyn retencji płynów należą niewydolność nerek, niewydolność krążenia i choroby wątroby. Należy przypuszczać, że po latach nieprawidłowego odżywiania doszło do rozwinięcia zaburzeń hormonalnych i ich konsekwencji. Proszę oznaczyć morfologię, jonogram, TSH, ft3, ft4, kreatyninę, mocznik, ALAT, ASPAT, lipazę i amylazę i jak najszybciej skonsultować się z lekarzem.