Co jest powodem plamień ze skrzepem?

Witam. Jestem mamą dwulatka, przyszedł na świat poprzez Cięcie Cesarskie. Przed ciążą leczyłam Zespół Policystycznych jajników tabletkami OC35. Od około 7 miesięcy mam plamienia,niby miesiączka niby nie. Doszły od 4 miesięcy bóle pleców w okolicy lędźwi. Plamienia czy też krwawienia są takie że wylatują skrzepy czuje kiedy ma to nastąpić, tak jakbym wstrzymywała mocz i zaraz po tym już mnie oczyszcza. Przed tym wszystkim bolą mnie plecy... Na początku objawów czyli te 4 miesiące temu bolały do tego stopnia że ledwo chodziłam,nawet ubranie skarpetek było wyzwanie. Dużo ważę 126 kg przy wzroście 173. Nie współżyje z partnerem już prawie rok bo się wstydzę tej dolegliwości. Mam nadciśnienie. Boje się że to rak. We wtorek idę do lekarza. Odkładałam to bo się wstydzę ale mam małe dziecko które mnie potrzebuję...

Lek. Wojciech Zygmunt

Witam,
W pani przypadku powodów może być wiele. Takie krwawienia mogą być spowodowane rozrostem endometrium zarówno o łagodnym charakterze, jak i złośliwym. Na pewno konieczna jest pilna konsultacja z ginekologiem i prawdopodobnie wyłyżeczkowanie jamy macicy z badaniem histopatologicznym uzyskanego materiału. Do innych możliwych przyczyn mogą należeć mięśniaki macicy, endometrioza lub zaburzenia hormonalne. Proszę jednak tego nie lekceważyć i jak najszybciej skontaktować się z ginekologiem.