Co jest przyczyną uczucia ciągłego głodu?

Witam nie jem słodyczy w ogóle a przez to wszystko mi smakuje ciągle głodna jestem jem za to wiecej kasz warzyw i 2 lub 3 kromki chleba na sniadanie i również 2 lub 3 na kolacje orzechy drób ryby czy to normalne ze wszystko mi smakuję

Dzień dobry,

tak, to jest prawidłowe, że pojawia się apetyt. Bardzo dobrze, że stosuje Pani urozmaiconą dietę z wykluczeniem słodyczy.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga