Co mam robić z tym bólem kręgosłupa mając 28 lat?

Na RTG kręgosłupa wyszła mi prawowypukła skolioza lędźwiowa z rotacją kręgów, zespół Baastrupa i sklerotyzacja blaszek granicznych trzonów kręgów lędźwiowych. Mam 28 lat i takie schorzenia. Boli mnie coraz bardziej. Ból tępy przy staniu. Przy chodzeniu łapie mnie od czasu do czasu jakby prąd od kręgosłupa do pośladka. Pracuję fizycznie w hurtowni. Mam szanse na orzeczenie o niepełnosprawności żeby iść do lżejszej pracy i nie narażać się na coraz gorsze schorzenia? Jaką metodę leczenia najlepiej wybrać? Tabletki brałam przez tydzień przeciwzapalne i nie pomogło.

Samo rtg przy tych dolegliwościach nie wystarcza, skolioza jeśli nie jest spowodowana inną chorobą to nie boli, Baastrup to tak naprawdę zmiany wtórne, zwyrodnieniowe, natomiast ból do pośladka jest powodowany najpewniej przez dyskopatię w odcinku lędźwiowym. Proponuję rezonans magnetyczny lub tk , potem wizytę u ortopedy, neurochirurga lub neurologa.

Szanse na niepełnosprawność bez poważnej choroby są niewielkie. Raczej przekwalifikowanie i lżejsza praca.