Co mogą oznaczać moje upławy?

Dzień dobry. W ciągu kilku ostatnich miesięcy zauważyłam upławy. Wykonałam badania takie jak wymaz z pochwy, posiew moczu i badanie moczu. Badania nie wykazały żadnych bakterii ani grzybów. Z wynikami badan udałam się do ginekologa, który wykonał usg i stwierdził, że wszystko jest w porządku. Dodatkowo lekarz zapisał profilaktycznie globulki dopochwowe i sumamed. Leki przyjęłam, jednak upławy nadal występują. Są żółto-białe i wodniste. Poza tym brak u mnie jakichkolwiek objawów- jedynie upłaty, które występują praktycznie przez cały cykl. Bardzo proszę o sugestię

Niestety upławy są częstą dolegliwością i często też niestety nie udaje się ustalić przyczyny ich występowania. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.