Co mogą oznaczać problemy z pamięcią po wypadku rowerowym?

Witam, kilka lat temu miałam wypadek rowerowy , straciłam. przytomność ale rodzina mi nie uwierzyła i zbagatelizowala moje słowa.Byłam wystraszona. Zauważyłam ze od jakiegoś czasu mam problemy z pamięciĄ ,pamiętam te zle chwile z życia , tych złych praktycznie wcale Rodzina mnie pyta o jakieś wydarzenie rodzinne a ja nie jestem wstanie sobie tego przypomnieć( lub gdy przypomnę to po jakimś czasie) Czasami nie pamiętam tego co robiłem w ciągu tygodnia, lub nawet dnia.Zdarza się tez ze nie pamiętam rozmowy z kimś,może po części ale nie pamiętam.Albo przypomni mi się po kilku dniach.U psychoterapeuty z tym byłam twierdzi ze to może być stresowe. ale nie wyklucza problemów zdrowotnych.Moje pytanie brzmi jak zbada. mnie neurolog by dowwiedzieć się co mi jest, czy np nie uszkodilam sobie czegoś w glowie po upadku pozdrawiam

OBJAWY OPISANE DO INTERPRETACJI KLINICZNEJ PO OCENIE , PO ZBADANIU PACJENTA! Psycholog wspomniał, że moga to być zaburzenia nerwicowe. Wskazane testy neuropsychologiczne, obiektywna ocena intelektu Wskazana kompleksowa ocena stanu ogólnego, wyników badań, morf, żelazo, tarczyca, poziom wit D, B12,
Jak wynik badania EEG ?
Jak nastrój sen? Jaki tryb życia, praca, nauka, stresy etc
Pozdrawiam i zapraszam