Co mogą oznaczać skurcze ciała?

Dzień Dobry , M lat 20 Niepokoją mnie dziwne skurcze ale od początku Byłem u urologa a on przepisal mi Tarvid 200 przez 16 dni w miedzyczasie bralem jeszcze Metronidazol od lekarza rodzinnego gdyz nabawilem sie grzybicy oraz pilem duze dawki wit C (1000mg) po zakonczeniu brania antbiotyku zgodnie z zaleceniem urologa bralem Furazek 2 tabl dziennie a na 3 dzień pojawily sie u mnie dziwne skurcze które występują niemal co chwile co pare sekund , minut moim zdaniem to fascykulacje na całym ciele lecz szczegolnie na lydlach i zwlaszcza odcxuwalne podczas lezenie , mam je juz 5 dni , ten Furazek nie biore juz 2 dni a one nadal są , nie wiem co to moze byc i co jest przyczyną prosze o pomoc

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję udać się do lekarza prowadzącego, który w razie potrzeby pokieruje dalszym postępowaniem (np. skieruje pana do neurologa). Konieczne jest badanie fizykalne i dokładna analiza przyjmowanych przez pana leków.