Co mogą oznaczać uderzenia gorąca u 22-latki?

Witam. Pytanie kieruję do ginekologa. Mam 22 lata tydzień przed planowanym terminem okresu pojawiają się u mnie straszne wybuchy gorąca, oblewające zimne poty. Okres mam regularny. Miesiąc w miesiąc datowo. Chciałam się dowiedzieć czy to coś normalnego ? Czy jest coś nie tak ? Powinnam jakiś mkze badania wykonać ? Proszę o radę. Mam takie coś odkąd pamiętam. Proszę o pomoc/podpowiedź. Pozdrawiam :)

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje wykonać badania hormonalne i konieczna konsultacja ginekologa