Co mogą znaczyć takie świadome sny?

Witam ostatnimi czasy mam problem z bardzo swiadomymi snami odczuwam w nich ból a tak samo dotyk bardzo dobrze słyszę co się wokół mnie dzieje ale nie mogę się obudzić jedynie mogę zmienić swój sen problem występuje już od dłuższego czasu nie wiem co mam z tym zrobić. A po przebudzeniu czuje się jak by to nadal był sen i czuje na sobie dotyk jak z snu co się może dziać?

Witam Pana,

proszę rozważyć dla siebie pomoc w formie psychoterapii, np. jungowska psychoterapia marzeń sennych lub do kogoś - kto zajmuje się psychologią snu. Godna polecenia jest terapia poznawczo - behawioralna i terapia akceptacji i zaangażowania. z wyrazami szacunku, Bożena Waluś