Co może oznaczać ból kości?

Witam. Mam 21 lat, jestem kobietą. Od dłuższego czasu (około roku, może dwa lata) bolą mnie kości. Jest to taki miejscowy ból i promieniujący, bolą np ręce, nogi, palce. Nie jest to związane z wysiłkiem fizycznym Mam też problemy z kręgosłupem. Ból pleców trwa od 3 lat i bolą mnie codziennie. Kręgosłup "strzela", tak samo jak i obojczyk. Kompletnie nie wiem do jakiego lekarza się z tym udać, a lekarz rodzinny bagatelizuje moje objawy. Nie wiem, czy choroba tarczycy (niedoczynność), ma coś z tym wspólnego. Proszę o odpowiedź do jakiego lekarza się z tym mogę udać i wstępną diagnozę. Pozdrawiam.

DO konsultacji; Ważny PACJENT i objawy, wywiad! Czy duże problemy z pamięcią, zawroty ?
Jaka praca, nastrój, sen, odżywienie? Inne schorzenia ?? ; Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, ocena stanu ogólnego, kręgosłupa, innych obciążeń Ważny stan ogólny, tryb życia, rodzaj pracy, nastrój
Pozdrawiam i zapraszam