Co może oznaczać obniżony poziom leukocytów 3,71 oraz obniżony poziom neutrocytów 1.59?

Co może oznaczać obniżony poziom leukocytów (3,71 ) oraz obniżony poziom neutrocytów (1.59)?

Lek. Paweł Szadkowski

Trudno powiedzieć. Niezbędna jest ocena pełnej morfologii z rozmazem ręcznym i zestawienie wyników z Pani stanem klinicznym. Najlepiej udać sie do lekarza kierującego na badanie lub lekarza pierwszego kontaktu.