Co może oznaczać odpadanie płatów skóry głowy?

Witam. Mam poważny problem z odrywającymi się płatami z tyłu głowy,swędzeniem głowy itd. Od jakiegoś czasu zauważyłam,że choroba postępuje,ponieważ rozprzestrzenia się to już na całą głowę,ale tez pojawiają się najpierw czerwone plamki na nogach,rekach ,plecach czy brzuchu a nawet w miejscach intymnych...które się rozprzestrzeniają i swędzą a gdy drapię to tez odpadają strupki niestety pojawia się ich coraz więcej i to w różnych nowych miejscach,zauważyła,że mam tez to wewnątrz uszu a nawet na czubku nosa. Udałam się już do kilku lekarzy,którzy zastosowali leczenie sterydami,jakieś maści itd,ale niestety nic nie pomaga. Mieszkam w Anglii,po wielu prośbach a końcu lekarz GP dał mi skierowanie do dermatologa do którego niestety muszę czekać na wizytę aż prawie 3 miesiące a niestety choroba postępuje coraz bardziej i staje się dla mnie coraz bardziej niewygodna,uciążliwa i bardzo źle estetycznie to wygląda. Bardzo Proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

opis wskazuje iż mogą to być zmiany uczuleniowe a także np.zmiany grzybicze. wskazana wizyta u dermatologa