Co może oznaczać silny ból głowy, wymioty i zaburzenia pamięci?

Od lat choruje na przrlyk baretta. Przy pierwszych objawach choroby mialam bardzo silny ból głowy, później wymioty. Po długotrwałym braniu leków ustały owe bole. Jednak po latach zaczynam od roku mieć dziwne objawy, a nianie cienia początku zdazalo mi się stanąć i czułam jak całe ciało mi dretwieje, ucisk w skroniach i leciały mi w glowie "slajdy" z różnych sytuacji jakie gdzieś - am miały miejsce, czułam się bardzo słabo w trakcie jak i po takim " ataku"- trwał do 4 min. Minęło. Jednak teraz łapie się na tym, ze zapominam. Zrobię coś i wracam do tego myślami co w danym momencie zrobiłam i nie jestem w stanie sobie tego przypomnieć. Zdarza się to coraz częściej. Żyje aktywnie, mam dzieci. Jdnak nie mam możliwości odpoczynku. Czy jest to reakcja zmęczenia organizmu czy jakiś innych dolegliwości psych. Dodam, ze w chwili zdenerwowania miewam ciśnienie 208/110, ktore też bardzo szybko spada do 80/68 np... mam 33 lata czy to powód to zmartwien

Szanowna Pani
Dolegliwości opisane nie mają związek z chorobą przełyku, częściowo reakcja zmęczenia wchodzi w grę ale niepokojące są te skoki ciśnienia krwi wymagają dalsza diagnostykę kardiologiczną i neurologiczną, pozdrawiam