Co może oznaczać ten zapis w usg?

Dziś byłam na usg polowkowym, pani doktor po zbadaniu serduszka stwierdziła że wszystko jest prawidłowe, położenie, wielkość, oś, obraz 4 jam serca prawidłowy, obraz 3 naczyń(3 Vessel Viev) prawidłowy, a obraz trzech naczyń i tchawicy(3 vessel and trachea) nieprawidłowy. We wnioskach napisała że budowa płodu prawidłowa, poza nieprawidłowym obrazem naczyń w górnym srodpiersiu, i skierowała nas na echo serca płodu. Jestem przerażona. Jestem umówiona na echo serca, ale do tego czasu zwariuje z nerwów ☹️ pani doktor mówiła że uważa że to nic groźnego ale po prostu lepiej to sprawdzić, jednak umieram że strachu. Proszę o pomoc!

Dzień dobry, przede wszystkim proszę się nie denerwować. Badanie z pewnością wyjaśni wszelkie wątpliwości, a jeżeli istnieje jakaś nieprawidłowość to przy dzisiejszym postępie medycyny są szerokie możliwości leczenia.