Co może znaczyć brak okresu ponad miesiąc?

Dzien dobry mam takie pytanie .otóż nie mam miesiaczki ponad miesiac .Ponad miesiac wczesniej zazywalam tabletki antykoncepcyjne i odstawilam je poniewaz zle się po nich czulam . W czasie ich zażywania mialam obfite. krwawienie. A teraz cisza. Mam wahania wagi.Rsz waga idzie do gory albo w dol .Waze 74 kg.zrobilam test ciazowy wyszedl negatywny. Prosze o odpowiedź.

Lek. Paweł Szadkowski

Zdarza się, że po odstawieniu tabletek organizm potrzebuje więcej czasu, by powrócić do normalnego cyklu. Najpewniej nie ma powodu do niepokoju.