Co może znaczyć kłucie głowy w jednym miejscu?

Witam. Od dłuższego czasu odczuwam kłucie głowy w jednym miejscu (mniej więcej między płatek ciemieniowym a płatem czołowym po prawej stronie). Kłucie trwa max 2 sekundy. Czasem pojawi się w ciągu dnia jeszcze kilka razy, a czasem nie odczuwam tego przez kilka dni. Dodam że nie choruje na żadne nadciśnienie i nie miałem przebytych żadnych operacji/chorób głowy. Nie wiem czy powinienem udać się z tym do lekarza czy to normalne że co jakiś czas takie kłucie się pojawia.

Konieczna pełna konsultacja!! Trudno powiedzieć ... Może skok ciśnienia, odwodnienie, wysiłek?..... Kontrola ciśnienia i pulsu , badania podstawowe

Konieczne pełne badanie neurologiczne ; analiza zakresu ruchomości, ocena dolegliwości, ogólnej sprawności i formy Pacjenta ; Ważny stan pacjenta, wywiad chorobowy, obciążenia; stan ogólny i neurologiczny, stan psychiczny i emocjonalny; wyniki badań .

Konieczna KOMPLEKSOWA OCENA STANU PACJENTA : RR wydolność, Pełny wywiad, badanie , Labor : lipidy, glukoza, elektrolity pełne : Na K Mg Ca Cl; kreatynina etc i Jakie wywiad, czynniki ryzyka: otyłość, cholesterol, cukrzyca choroby serca Do pełnej konsultacji neurologicznej z wynikami badań Pozdrawiam i zapraszam