Co może znaczyć lekki ból między łopatką a kręgosłupem?

Witam, mam 35 lat od miesiaca kiedy stoje przy komputerze w pracy zaczynam czuc lekki bol miedzy lopatka a kregoslupem a po chwili zaczyna mi dretwiec kark i bol zamienia sie w pieczenie, jak sie rozruszam lub rozmasuje to przestaje i po jakims czasie wraca i jest to tylko w momecie kiedy musze przez chwile stac, smaruje metafenem uzywalem plastrow rozgrzewajacych, ale pomaga na dzien lub 2, mieszkam za granica i niestety tutejsi lekarze nie maja dobrej opini, czy sa jakies leki lub mac ktora moge zastosowac czy musze sie udac do specjalisty? Marcin

Zwykle takie bóle są wynikiem napięcia, przeciązenia.
braku ruchu; praca w pochyleniu przy komputerze, stres, sprzyjają zmianom zwyrodnieniowym kręgosłupa.. Do omówienia z lekarzami leczącymi!! , Ważny pełny wywiad, kontekst badania, stan obecny pacjenta...Inne badania, obciążenia chorobowe, wyniki labor; Ważny PACJENT: objawy, dolegliwości, stan zdrowia, stan neurologiczny ; stan psychiczny, sen, inne leki... Zapraszam na pełną konsultację Pozdrawiam i zapraszam