Co oznacza biegunka po niektórych pokarmach?

Biegunka tylko po niektórych pokarmach? Czy to moze byc normalne zeby po np.spagetti, pieczonym miesie ale nie po kazdych np rybie i kotlecie tak a po roladach w sosie nie ma tego bjawu. Prawie odrazu musze biegnac musze do toalety i doslownie leje sie ze mnie. Nikiedy musze isc jeszcze raz ale rzadko. Pozniej jest ok i stolec jest dziennie rano. Kiedys tak nie mialam ale teraz jest to juz pare lat. Mam tez nerwice ale jesli cos mnie zdenerwuje tez czasmi musze biegnac do wc. Dodam jeszcze ze nerwy z jedzeniem nie maja nic wspolnego bo gdy biegde po jedzieniu to akurat nie kestem nerwowa i wiem ze to po tym konkretnie jedzeniu. Moge sie nie martwic? Czy to cos moze oznaczac? Dziękuję

Gastrolog!! wywiad, dieta, leki ??
Ważny PACJENT, stan ogólny i inne schorzenia, obciążenia, stosowane leki, Wyniki badań. Konieczna pełna konsultacja z pełną dokumentacją ,
Jaki tryb życia, Jak forma ogólna ?? Pozdrawiam