Biegunka po spożyciu mleka

Witam. Od okolo miesiaca jak wypije kawe inke z mala iloscia mleka to po chwili lece do toalety. I tak z trzy razy mnie goni, biegunka. Zauwazylam tez ze wszyatko co zawiera laktoze np. Majonez, smietana.. po chwili ubikacja pare razy... nigdy tak nir mialam, chyba od miesiaca, co to moze oznaczac ze jestem na cos chora? Tak nagle cos z laktoza? Nikt u mnie nigdy noe chorowal na takie coa dlatego martwi mnie to.. bo przyszlo z nienacka. A moje ostatnie badania 2,5msc temu. Byly ok.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego, po wstepnym badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.