Co oznacza guzek pod pachą u 22-latki?

Witam, od jakiegos czasu mam delikatne zgrubienie pod prawa pachą. Podłużne i przy dotykaniu palcami nic nie czuć pod spodem, dopiero jak mocniej i głębiej ścianę to palcami to czuc jakby mięsień i i delikatne zgrubienie w tym miejscu, twardsze delikatnie okrągłe, ale to naprawdę głębiej gdy się ściśnie palcami. Nie boli, jest od dluzszego czasu ale nie zwracałam na nie uwagi, 2 tygodnie temu jednak byłam na usg piersi i pach, wyszło ze piersi i doły pachowe sa czyste, pani która wykonywała usg powiedziała ze może to być mięsień tak ułożony, poprzez skrzywienie kręgosłupa, na usg nic nie było widać. Czy mogę być spokojna czy jednak powinnam dalej coś z tym zrobić ?

Lek. Paweł Szadkowski

Jeśli była pani u lekarza i wykonała pani nawet badanie USG to myślę, że nie ma pani żadnych powodów do niepokoju.