Co oznacza lekka spondyloza piersiowa z dyskopatią?

Witam mam lekka spondyloze piersiowa z dyskopatia( oraz od 3 miesięcy naderwane mięśnie kręgosłupa szyjnego ) .Wykonuje ciężka prace fizyczna : dzwigania do 25 kg, schylanie , bądź stanie przy taśmie 8 godzin. Czy w związku z obecnym stanem mojego zdrowia są przeciwskazania do wykonywania tak ciężkiej pracy fizycznej ?? Czy z biegiem czasu gdy przestanie mnie bolec kręgosłup mogę dzwigac ??

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest rozszerzenie diagnostyki i wykonanie szerszej diagnostyki, konieczna wizyta u lekarza zlecającego powyższe badanie i konsultacja lekarza neurochirurga/ortopedy. raczej dźwigania jak najmniej.