Co oznacza miękkotkankowy guzek płuc?

Witam co to oznacza czy coś poważnego 4 segmencie PP miękkotkankowy guzek wielkości 8x8x5mm. Poza tym uwidoczniony badaniem miąższ płucny bez istotnych zagęszczeń. Struktury śródpiersia w uwidocznionym zakresie bez zmian. Aorta objęta badaniem bez zmian. Tętnice płucne bez zmia

Witam , mam za mało danych co do zakresu choroby i przyczyny wykonywania rtg płuc! Proszę omówić szczegółowo wynik z lekarzem prowadzącym!!! z.żurawski