Co oznacza opis badania USG piersi u 53-latki?
Witam ,proszę o wyjaśnienie mi USG piersi .W piersi lewej w rzucie blizny pooperacyjnej widoczna jest zmiana o mieszanej echogeniczności i wym 21x7mm-torbiel z częściową gęstą treścią ,zmiany pooperacyjne

KOBIETA, 53 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Szadkowski
77 poziom zaufania
Potrzebny jest kontekst kliniczny (czas od zabiegu, objawy towarzyszące, cechy zapalenia), dlatego w celu interpretacji wyniku najlepiej udać się do lekarza prowadzącego. Wynik może oznaczać np. zmiany w przebiegu gojenia czy drobnego krwiaka w miejscu operacyjnym.