Co oznacza pulsowanie w brzuchu u 34-latka?

Dzień dobry. Mój problem to silne pulsowanie, tętnienie w brzuchu. Towarzyszy temu ból w nadbrzuszu i w okolicy lędźwiowej oraz szumy uszne, ogólne osłabienie i zmęczenie. Dolegliwości występują od około trzech miesięcy, ale ostatnio nasiliły się. Bardzo mnie to męczy. Co może być przyczyną? Zrobiłem morfologię krwi, która wykazała obniżony poziom neutrocytów 32% (norma 57,0 - 65,0), a podwyższony poziom monocytów, eozynocytów i bazocytów. Mam też obniżony poziom hemoglobiny 11,4 (norma 14,0 - 18,0) i wskaźnik anizocytozy erytrocytów (RDW) 10,0% (norma 11,5-13,1). Podwyższony jest natomiast wskaźnik MPV 11,6 (norma 6,5-10,0).

Nie widzę wyników przed oczami, nie pomogę, nie wiem jak bardzo są podwyższone parametry o których Pan pisze. Poza tym wobec opisywanych objawów trzeba zrobić USG jamy brzusznej