Co oznacza słabość i omdlenia?

Słabość uczucie omdlenia co może oznaczać? Witam od pewnego czasu robi mi się słabo jakbym miała zemdleć i wtedy serce zaczyna mi walić jak szalone mam też do tego szum w uszach i czasami jak stanę to czuję jakbym się trochę bujała. Serce też czasami mnie zakłuje raz mocniej raz słabiej. Wspomnę też że mam jakieś silniejsze fale napadowe w płacie czołowym i skroniowych. Co może to być. Proszę o szybką odpowiedź. Dziękuję.

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję udać się do lekarza pierwszego kontaktu, który poszerzy wywiad, zbada panią i ukierunkuje odpowiednio diagnostykę. Pani dolegliwości mogą mieć przyczyny kardiologiczne (zaburzenia rytmu serca, zaburzenia elektrolitowe), być objawem hipoglikemii lub mieć przyczyny neurologiczne. Na pewno warto wykonać pakiet podstawowych badań internistycznych, ale ich zakres warto określić po wizycie u lekarza ponieważ nie nie wszystko może być konieczne.