Co oznacza taki wynik USG stopy u 35-latka?

właśnie otrzymałem wynik usg stopy: Powierzchowne nadżerki chrzęstno-kostne w obrębie kości klinowatych i kości łódkowatej oraz w obrębie nasady dalszej pierwszej i drugiej kości śródstopia, w tych okolicach obrzęk tkanki podskórnej. Stopa bardzo mnię boli przy chodzeniu oraz czasami przy siedzeniu czy leżeniu pomimo że brałem leki przeciwzapalne oaz smarowałem maścią. Bardzo proszę o odpowiedź co mam teraz robić?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Proszę skonsultować wynik oraz swoje dolegliwości z ortopedą. Pozdrawiam.