Co oznacza wklęśnięta brodawka?

Witam, Od 4 lat mam powiekszony węzeł chonny pod lewą pachą . Po badaniu usg które mialam robione 2 lata temu i lekarz powiedzial ze wszystko jest w porzadku. Na dzien dzisiejszy węzeł ten mnie boli jest jakby wiekszy. Lewa pierś jest jakby mniejsza skóra wokół brodawki jest pomarszczona. A sutek jakby wklesniety. Czy powinnam sie niepokoic?. Wszystkie podstawowe badania mam prawidlowe. Kobieta 31 lat

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Mimo wszystko powinna się Pani zgłosić do lekarza w celu pogłębienia diagnostyki