Co oznacza wynik histopatologii materiału pooperacyjnego?

WYNIK HISTOPATOLOGI MATERIAŁ POOPERACYJNY Nabłonek paraepidemoidalnyz cechami CIN III. W ocenianych preparatach zmiany nie dochodzą do lini cieć chirurgicznych , chociaż od strony kanału szyjki macicy margines tkanek wolnych jest krytycznie wąski i wynosi mniej niż 1 mm. Masy śluzu i krwi oraz drobne elementy prawidłowego endocervix.PROSZĘ O ODPOWIEDZ CO DALEJ ROBIĆ, CZY KONIECZNA JEST DALSZA OPERACJA

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze niestety może być koniecznie rozszerzenie operacji konieczna wizyta u ginekologa