Co oznacza wynik badania USG i kto był ojcem dziecka?

witam poddając się badaniu USG 16.01.2018 nie podałam daty ostatniej miesiączki, bo kleiłam się plastrami (nie mogę napisać, ze prawidłowo, bo tak nie było - celowo, nosiłam plastry prawidłowo wg zaleceń miesiąc, półtora, a później już nie, np. nosiłam ten sam plaster 2 tyg. ) pamietam, ze 18.11 dostałam plamienie "z odstawienia", ale było silne tak jak okres. lekarz nie znając daty OM podał wynik 7tyg 3 dni. to był rzeczywisty wiek dziecka? czyli gdyby znał datę OM wynik byłby 9tyg. i 3 dni? czy to już był wynik z 2tyg.? stosunki (nie każdy z nasieniem) były: 13 i 14 listopad 25 listopad 2 i 5 grudzień. moje pytanie brzmi która data stosunku pasuje do sytuacji z USG (opisanej) to dla mnie ważne, bo kandydatów było trzech, a poroniłam 27/28.01. chciałabym wiedzieć kto był ojcem.. ciagle o tym myśle.

Lek. Tomasz Budlewski

Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć Ew badania genetyczne mogłyby odpowiedzieć na tak zadane pytanie