Dzień zapłodnienia według badania USG

Termin porodu mam na 15 września 2012 według USG a 11 września według OM. Zrobiłam dwa USG i według pierwszego, które robiłam 27 stycznia 2012 wyszło, że byłam w 6 tygodniu i 5 dniu, a drugie zdjęcie wskazało 6 tygodni i 1 dzień. Jeśli dobrze pamiętam to data ostatniej miesiączki to 4 grudzień. Miesiączki miałam nieregularne (28-30dni), trwały 3-4 dni. Chciałabym wiedzieć, kiedy dokładnie doszło do zapłodnienia. Jest to bardzo ważne.

Witam serdecznie! Przy Pani długości cyklach dni płodne przypadały na 8-19 dzień cyklu. Jeżeli ostatnia miesiączka miała miejsce 4 grudnia, to wszystkie stosunki mające miejsce 11-22 grudnia mogły zakończyć się zapłodnieniem. Niestety niemożliwe jest dokładne ustalenie dnia poczęcia oraz stosunku, z którego doszło do zapłodnienia. Jeżeli współżyła Pani codziennie w podanym wyżej terminie, to każdy stosunek mógł zakończyć się ciążą. Pozdrawiam