Co oznacza wynik MR kręgosłupa 32-letniej kobiety?

Interpretacja wyniku rezonansu kręgosłupa odcinka Th10-S3 !!!!!!! Witam mam 31 lat od jakiś 7 lat mam bóle pleców po pierwszym porodzie dostałam rwę kulszową , i tak średnio co 1,5 roku powraca, ból jest bardzo silny promieniujący do lewej nogi, obecnie w ciągu dnia nie odczuwam niedogodności jednak w nocy w szczególności nad ranem muszę wstać i pochodzić bo nie mogę leżeć. Lekarz rodzinny kierował mnie do pani rehabilitantki , dostałam magnetronik, prądy, oraz ćwiczenie , ale to nie pomogło dostałam skierowanie do ortopedy i dostałam skierowanie na rezonans. I oto wynik / proszę o interpretacje bo martwię się, że to coś poważnego, do ortopedy jestem zarejestrowana za 2 miesiące. ,,Widoczne zmiany zwyrodnieniowo / wytwórcze na poziomnie L4/L5 z obniżeniem wysokości i odwodnieniem krążków międzykręgowych oraz zmiany szpiku przy nierównych blaszkach granicznych trzonów kręgów po stronie lewej (zmiany obrzękowe i stłuszczenie typu Modic I i Modic II) Na poziomie L4/L5 widoczna paracentralna proruzja krążka międzykręgowego o wymiarach 3,5x15mm , z modelowaniem przedniej powierzchni worka oponowego , z modelowaniem przedniej powierzchni worka oponowego *wymiar A_P worka oponowego wynosi około 9,5 mm) z umiarkowanym przewężeniem zachyłków bocznych kanału kręgowego i dyskretnym modelowaniem korzeni nerwów rdzeniowych L5, nieco bardziej po stronie prawej. Na poziomnie L5/S1 widoczne centralne uwypuklenie krążka międzykręgowego grubości A-P do 3 mm lecz bez cech stenozy kanałowej, bez modelowanie worka oponowego. Na pozostałych poziomach cech istotnej dyskopatii nie stwierdza się. Obraz stożka końcowego rdzenie kręgowego w ujętym fragmencie prawidłowy. W obrębie kośćca nie stwierdza się patologicznych ognisk obrzęku szpiku.

Istotne zmiany wskazujące na długotrwałe przeciążenia. Dotychczasowe zabiegi albo nie trafiły w przyczynę problemu albo nie usunęły jej skutecznie. Proszę skontaktować się z doświadczonym fizjoterapeutą. Problem może narastać.
Opis nie obejmuje odcinka piersiowego kręgosłupa, ale podejrzewam jego zablokowanie, gdyż często pojawia się w czasie ciąży. Proszę spróbować ćwiczeń: https://www.youtube.com/watch?v=SkdxLg32qoo
Pozdrawiam, Paweł Czarnocki