Co oznacza wynik MR kręgosłupa 51-latki?

W wyniku RM kręgosłupa ledzwiowo-krzyzowego opisano. Lordoza lędzwiowa splycona, dehydrytacja krążków m-k L1/2 L2/2 L3/4 L4/5 L5/S1.. Na poziomie L1/niewielki bulging z modelowaniem worka oponowego. Na poziomie L2/3 niewielki bulging i protuzja krążka. Proszę o poradę czy to niebezpieczne i co dalej robić

Opis MRI do interpretacji klinicznej po konsultacji . Ważne objawy !!
OPIS MRI KREGOSŁUPA L-S: " Lordoza lędzwiowa splycona, dehydrytacja krążków m-k L1/2 L2/2 L3/4 L4/5 L5/S1.. Na poziomie L1/niewielki bulging z modelowaniem worka oponowego. Na poziomie L2/3 niewielki bulging i protuzja krążka. "
Konieczna pełna konsultacja neurologiczna! Wskazane pełne badanie, ocena wyników labor; inne schorzenia? jaka waga, tryb życia i pracy; bóle , drętwienia nóg ?? Jaki ogólny stan Pacjenta ?? Wskazany zdrowy tryb życia, regularny sen, dobry materac;
Nie dźwigać, regularne ćwiczenia wzmacniające kręgosłup, pływanie !! spacery, odpoczynek dużo płynów bo upały... Pozdrawiam, zapraszam