Co oznacza wynik TK osoby leżącej?

uprzejmie proszę o zinterpretowanie mojego wyniku TK:zatoki czołowe,szczękowe i klinowe oraz komórki sitowia w normie.Kompleksy ujściowo-przewodowe obustronnie drożne.Skrzywienie przegrody nosowej.W przedsionku nosa po lewej zmiana miękkotkankowa 20/lat/x 19/AP/x 15CC/mm bez cech destrukcji kostnej,Jestem kobietą -73 letnią.Mam trudną sytuację rodzinną /mąż jest osobą tylko leżącą-porażenie rdzenia kręgowego/bardzo zależy mi na odpowiedzi,z uwagi na mój ewentualny pobyt w szpitalu i ew.zabieg.Z góry dziękuję za odpowiedż i pozdrawiam.J.B.

Zmiana miękkotkankowa w przedsionku nosa wymaga na pewno pilnej diagnostyki, to może być zmiana łagodna ale i trzeba brać pod uwagę zmianę nowotworową złośliwą. Pilnie proszę się kontaktować z laryngologiem/lekarzem prowadzącym