Co oznacza wypływ mleka z piersi?

Witam! 1,5 roku temu skończyłam karmić piersią,a wciąż jak naciskam piersi to pojawia sie mleko.Nie robię tego często żeby nie pobudzać produkcji mleka.Mleko ma kolor żółtawy.Czy to normalne po takim czasie?

Lek. Michał Lenard

Po takim czasie mleko nie powinno już być wydzielane. Powinna Pani skierować się do ginekologa, który zleci badania i zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!