Co oznaczają bóle karku, duszności i guzek na szyi?

Witam, 4 dni temu zaczął leciutko boleć mnie kark i lewa strona szyi. Czasami promieniowało do lewej łopatki. Aktualnie bóle w większy stopniu ustąpiły, ale rano i wieczorem pojawił się dreszcze ustępujące po wstaniu z lożka. Lewa strona szyi jest może minimalnie obrzeknięta ( niewidoczna, stwierdzam po dotyku ) i jest tam wyczuwalny, przesuwalny guzek około 0.5mm. Dzisiaj jak wstalem przez 1h miałem delikatne duszności. Co mi może być? Coś poważnego, bo się martwie?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponują udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć