Co oznaczają duszności i bóle głowy?

Witam. Mam 32 lata. W grudniu miałem problem z dusznosciami. Trafiłem do szpitala na SOR. Zrobiono badania krwi, TK głowy, prześwietlenie klatki piersiiwej. Badania nic nie wykazały. Skierowano mnie do psychiatry. Lekarz stwierdził zaburzenia lekowe. Zalecenia to przyjmowanie magnezu i leku Symoramol. Po miesiącu wszystkie objawy ustąpiły. Później pojawiły się problemy z hemoroidami - wyleczone. Problem z refluksem - wyleczone. Po następnych 2 miesiącach nastąpił silny ból głowy podczas stosunku. Nigdy takiego nie miałem. Ciężko było się go pozbyć. Przez tydzień głowa pobolewala. Później pojawił się napadowy klujacy bol glowy. Przez godzinę średnio 10-15 ukluc w głowę trwających sekundę. I tak kilka godzin dziennie. Swędzenie i lzawienie oka, ból za uchem. Skóra na głowie po lewej stronie bardzo tkliwa.Napady były tak mocne że pojechałem do szpitala. Zrobiono badania krwi, TK głowy z kontrastem. Byłem badany przez neurologa. Wszystko w normie. Dostałem zalecenia by skonsultować się z okulista, neurologiem i zrobić badania krwi. Dziś pierwsza doba po opuszczeniu SORu i pojawiły sie kolejne dziwne objawy. Jakby mrowienie na skórze głowy i czoła. Dodatkowo dotykając czoła po lewej stronie, czuję jak jezenie włosów tuż nad czołem. Jutro idę do lekarza rodzinnego. Zapewne otrzymam wszystkie skierowania według wypisuje lekarza lecz martwi mnie czas realizacji. Wiadomo że z terminami do specjalistów jest długi. Widząc postęp tych objawów, już sam nie wiem co robić i szczerze zaczyna mnie to bardzo martwić. Proszę o porade

Lek. Paweł Szadkowski

Doradzam trzymać się zaleceń lakarzy prowadzących, a w razie bardzo nasilonych dolegliwości lub znacznego pogorszenia stanu ogólnego udac się na SOR.