Co oznaczają krostki na dłoniach u 26-latki?

Witam. Od dłuższego czasu (początk w lutym) na moich dłoniach, od zwenętrznej strony mam swędzące, drobne krostki (kiedy nacisnę, jedynie dla sprawdzenia - wypływa z nich bardzo mała ilość, jakby jedna mini kropelka różowawej wody [być może bardzo rozwodniona krew]). Jeden z dermatologów uznał, że jest to świerzb i zalecił mi smarowanie maścią 4 dni z rzędu całego ciała robioną w aptece i w skład w której był Sulfuris ppt i ung molla. Używałam według zaleceń na jakiś czas przestało i znowu się zaczęło. Użyłam więc innej maści na receptę "Cutivate". Ustało, ale znowu się zaczęło. Inny dermatolog powidział, że to 'pamięć chroby' sprawiła, że krostki powstały na nowo. Po drugiej maści moja skóra bardzo się wysuszyła. Teraz wysypka powróciła i nie wiem co robić. Będę ogromnie wdzięczna za wszelką poradę.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.