Co oznaczają skurcze w podbrzuszu u młodej kobiety?

Prosze o pomoc, nie mam pojecia co robic. Od 2.03 do 8.03 mialam miesiaczke (tak bolesnej od kad zyje nie pamietam). Po skonczonej miesiaczce mialam brazowe plamienia przez 10 dni - towarzyszyl przy tym nieustanny ogromny bol podbrzusza, trwajacy do dnia dzisiejszego. Ginekolog powiedzial ze to przez dni plodne, ale nie wydaje mi sie zeby tyle czasu to trwalo. Nie pomagaja leki rozkurczowe i przeciwbolowe. Od wczoraj mam skurcze w podbrzuszu i kluje mnie lewa strona. Na dodatek przy glebszym wdechu kluje z prawej strony pod zebrami. Jestem wykonczona :(

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie zgłosić. Się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć