Co oznaczają wyniki badań po leczeniu ziarnicy?

Witam. Mam 28lat, obecnie minelo 5lat od wyleczenia na ziarnice zlosliwa. Robie regularnie badania i tym razem wyszlo mi podwyzszone monocyty. Norma % to od 2-10 a u wyszlo 23,6. Ob w nirmie, inne wynimi tez. A moze sa inne czynniki ktore wplywaja na ten wynik? Np picie herbaty z pokrzywy?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do lekarza rodzinnego po zapoznaniu się ze wszystkimi wynikami będzie można coś więcej powiedzieć.