Co oznaczają wyniki badania polipa po badaniu histopatologicznym?

Witam w lutym mialem przeprowadzona kolonoskopie w ktorej stwieedzono i usunieto dwa 2mm polipy wynik z badania hust pat dotarl do mnie dopuero teraz : drobne fragmenty polipa hiperplastycznego zmienione zapalnie z gruczolqmi z cechami dyspalzji . 2 hiperplastyczny zostalo rowniez u mnie stwierdzone zespol jelita drazliwego ostatnio mam problemy czeste gaaazt uczucie wzdecia papkowate stolc3 boje sie ze cos moglo zezlosliwiec

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna odpowiednia kontrola a co do zezlosliwienia to zbyt krótki czas . Kolejna kolonoskopia wg zaleceń lekarza gastroenterologa