Co oznaczają zgrubienia w miejscu cięć po strippingu żył?

Witam, dziś mija 17 dzień po całkowitym striping żyły odpiszczelowej prawej. Ze szpitala wyszłam z zaleceniami pończochy ucisk 1st. cyclo3 fort i lioton 1000. W około 6 doby zaczęły robić się zgrubienia z miejscu cięć. Mam 11 ciec i od tamtej pory do dziać stopniowo pojawiły się już na wszystkich. Są bolesne i sinieja. Czym w takim przypadku mogę się leczyć i jakie kroki podjąć w celu zlikwidowania tych guzów.

Lek. Tomasz Budlewski

najlepiej z powyższymi objawami udać się do lekarza wykonująćego zabieg aby po badaniu móc coś więćej powiedzieć.