Co powinna zrobić osoba, która boli brzuch i ma stan podgorączkowy?

Witam, mam pytanie. Od kilku dni utrzymuje się u mnie stan podgoraczkowy i silne bóle brzucha. W związku z tym lekarz zlecił usg brzucha na którym wykryto torbiel jajnika 25mm i ślady płynu w miednicy mniejszej. W morfologii lekko podwyższone leukocyty i obniżone płytki krwi. Konsultacja ginekologiczna potwierdziła obecność torbieli, ginekolog kazał mi się zgłosić za 3 miesiące do kontroli. Nie dostałam żadnych antybiotyków, tabletek. Ból brzucha dalej się utrzymuje, nie bardzo wiem, co robic??

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest poszukiwanie innych przyczyn dolegliwości bólowych jamy brzusznej.